• Вы находитесь здесь:

  • Главная
  • Екстернат

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ РУБІЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

НАКАЗ

01.06.2018 м. Рубіжне № 292

Про визначення закладу загальної середньої освіти
для проведення річного оцінюваннята державної підсумкової атестації,
замовлення та видачі документів
державного зразка про базову та
повну загальну середню освіту

На виконання Законів України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України», «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення права на здобуття освіти осіб, місцем проживання яких є територія проведення антитерористичної операції, наказу МОН України від 21.06.2016 року № 697 «Про затвердження Порядку прийому для здобуття вищої та професійно-технічної освіти осіб, місцем проживання яких є територія проведення антитерористичної операції (на період її проведення)», листа Міністерства освіти і науки України від 26.05.2016 року № 1/9-264 «Щодо визначення навчальних закладів для проведення ДПА», відповідно до Положення про екстернат у загальноосвітніх навчальних закладах, затвердженого наказом МОН України від 13.03.2017 року № 369 та з метою надання можливості пройти річне оцінювання за 9,11 класи та державну підсумкову атестацію за освітній рівень базової та повної загальної середньої освіти особам, місцем проживання яких є територія, неконтрольована урядом України або розташована на лінії зіткнення

НАКАЗУЮ:

1. Визначити Рубіжанську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 8 Рубіжанської міської ради Луганської області уповноваженим закладом загальної середньої освіти для проведення з 12 липня до 20 вересня 2018 року річного оцінювання та державної підсумкової атестації, замовлення та видачі документів державного зразка про базову та повну загальну середню освіту.

2. Директору Рубіжанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 Пісковій Л.О.:

2.1. Наказом по закладу здійснити зарахування осіб, на екстернатну форму навчання до випускних 9-х, 11-х класів, місцем проживання яких є територія, неконтрольована урядом України або розташована на лінії зіткнення, на підставі:

- заяв (для повнолітніх заявників);

- заяв батьків, інших законних представників (для неповнолітніх заявників) або власних заяв екстернів з підтвердженням перебування на неконтрольованій території;

- декларації з наклеєною на неї фотокарткою;

- заяв неповнолітніх осіб, які виїхали із непідконтрольної території у супроводі родичів або будь-яких інших повнолітніх осіб, які не є її законними представниками.

2.2. Створити належні умови для проведення річного оцінювання та державної підсумкової атестації.

2.3. Провести річне оцінювання та державну підсумкову атестацію:

- 9 клас - з української мови та літератури, історії України, географії України, правознавства

- 11 клас - з української мови та літератури, історії України

2.4. Замовити після успішного проходження річного оцінювання та державної підсумкової атестації протягом одного робочого дня (в терміни з 12.07 по 20.09.2018 року) відповідний документ про базову або повну загальну середню освіту та після отримання його від управління освіти видати заявникові.

2.5. Видати довідку в довільній формі про успішне проходження заявником річного оцінювання та державної підсумкової атестації.

2.6. Визначити вчителів-предметників для проведення річного оцінювання та державної підсумкової атестації, внести корективи в режим їх роботи.

2.7. Підготувати склади державних атестаційних комісій для проведення державної підсумкової атестації з української мови та літератури, історії України, географії України, правознавства та погодити їх в управлінні освіти.

3. Учителям-екзаменаторам підготувати матеріали для проведення письмового річного оцінювання та державної підсумкової атестації для учнів за курс базової та повної загальної середньої освіти, затвердити їх наказом директора школи

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Начальник управління освіти О.В.Обаполенко

/Files/images/eksternat/img632.jpg

/Files/images/eksternat/Безымянный.jpg

Кол-во просмотров: 932

Комментарии

Для того, чтобы оставить комментарий на сайте, залогиньтесь или зарегистрируйтесь, пожалуйста.